Виграшні електричні переваги.

Спеціально оснащений функціями, що полегшують електронне керування, новий IONIQ Electric забезпечує виграшне поєднання простору, стилю та найновіші технології мультимедіа.

Зарядка

Насолоджуйтесь швидкою та комфортною зарядкою.

Вдома чи в дорозі: зарядити акумулятор IONIQ Electric легко. Залежно від підключення до мережі вдома або типу станції швидкої зарядки, до якої ви маєте доступ, IONIQ Electric надає широкий спектр гнучких можливостей завдяки різноманітним наборам кабелів та вилкам, доступних для всіх видів зарядки.

 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 10

  Програмована зарядка.

  Удосконалена система управління акумулятором дає вам повний контроль. Персоналізуйте час зарядки, щоб найкраще відповідати вашому графіку та бюджету. Для економії грошей потрібно лише кілька натискань. Використовуйте функцію резервування часу заряджання, щоб запрограмувати час запуску та зупинки зарядки для максимального використання нічних тарифів на електроенергію та повністю зарядити акумулятор до того часу, як ви прокинетесь.

 1. 1
 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 11

  Швидка зарядка.

  Потрібна зарядка в дорозі? Для якнайшвидшого заряджання IONIQ Electric можна заряджати на станціях швидкого заряджання постійного струму. Час зарядки на станції 100 кВт: 54 хвилини (80% заряду SOC). Час зарядки @ 50 кВт (80% SOC): 57 хвилин * (Час зарядки може змінюватися в залежності від регіону).

 1. 1
 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 12

  Звичайна зарядка.

  Заряджайте вдома за допомогою звичайної розетки або зарядної станції змінного струму по дорозі до точки призначення. Залежно від постачальника послуг, загальнодоступні зарядні пристрої змінного струму можуть мати ряд виходів. Для домашньої зарядки багато власників електромобілів приймають рішення встановити вдома настінний зарядний пункт для швидшої зарядки порівняно зі звичайною настінною розеткою.

 2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 13

  Звичайна зарядка.

  Час заряджання @ 7,2 кВт: 6 год. 5 хв. * Ви також можете підключитися до будь-якої звичайної побутової розетки за допомогою кабелю ICCB (вбудований блок управління). IONIQ Electric оснащений вбудованим зарядним пристроєм потужністю 7,2 кВт, який перетворює джерело змінного струму від побутових розеток у джерело постійного струму, яке заряджає акумулятор в автомобілі. * Може відрізнятися залежно від регіону.

 1. 1
 2. 2

Потужність

Більше ніякого палива.

Маючи нульові викиди та надаючи неперевершені враження від водіння, новий IONIQ Electric забезпечує повністю електричну дальність поїздки на одному заряді - 311 км (WLTP). Електродвигун потужністю 100 кВт живиться від літій-іонної полімерної батареї потужністю 38,3 кВт-год. А завдяки вбудованому зарядному пристрою, який модернізовано до 7,2 кВт, акумулятору потрібно лише 54 хвилини, щоб зарядитися до 80% заряду на станції швидкого заряджання постійного струму потужністю 100 кВт.

Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
 1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 16

  Літій-іонний полімерний акумулятор.

  Оновлений акумулятор потужністю 38,3 кВт-год має чудові характеристики заряду/розряду, максимізуючи як електричне керування, так і накопичення енергії від рекуперативного гальмування.

 2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 17

  Система підігріву акумулятора.

  Вбудована система підігріву нагріває високовольтну батарею, щоб максимізувати як продуктивність зарядки, так і діапазон руху в умовах низької температури навколишнього середовища.

 3. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 18

  Електричний мотор.

  Потужний електродвигун на 100 кВт розвиває максимальний крутний момент 295 Нм з моменту початку руху для вражаючого прискорення, особливо на низьких швидкостях.

  Безпека

  Hyundai SmartSense.

  Сучасні, вдосконалені системи допомоги у керуванні автомобілем для більшої безпеки та спокою.

  Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
  1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 24

   Система стеження за втомою водія (DAW).

   Система стеження за втомою водія (Driver Attention Warning) привертає твою увагу звуковим попередженням та спливаючим повідомленням із пропозицією про перерву, коли виявляє ознаки втоми або відволікання уваги.

  2. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 25

   Система попередження про перевищення швидкості (ISLW).

   Інтелектуальна система попередження про перевищення швидкості (Intelligent Speed Limit Warning) розпізнає дорожні знаки обмеження швидкості та заборони проїзду і відображає їх в режимі реального часу як на дисплеї навігаційної системи, так і на TFT панелі приладів.

  3. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 26

   Асистент управління дальнім світлом (HBA).

   Асистент управління дальнім світлом HBA (High Beam Assist) автоматично перемикається на ближнє світло при виявленні зустрічного автомобіля, або автомобіля, що рухається попереду в попутному напрямку. У разі відсутності поруч транспортних засобів, система знов вмикає дальнє світло, збільшуючи діапазон огляду водія.

   1. Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop & Go (SCC w / S&G).

    Більше безпеки та менше стресу. Адаптивний круїз-контроль із функцією Stop & Go (Smart Cruise Control with Stop & Go) підтримує задану відстань до транспортного засобу попереду, автоматично зменшуючи або збільшуючи швидкість до заданої межі. У режимі “stop&go” задана відстань налаштовується індивідуально.

   2. Асистент запобігання зіткненню спереду (FCA).

    Асистент запобігання зіткненню спереду (Forward Collision-Avoidance Assist with Pedestrian and Cyclist Detection) при виявленні пішохода, велосипедиста чи транспортного засобу, який уповільнюється або зупиняється, система дає звукове попередження. Якщо автомобіль не зупиняється, система автоматично застосує екстрене гальмування, щоб допомогти уникнути або зменшити важкість зіткнення.

   3. Асистент утримання автомобіля в полосі руху (LFA).

    Новий IONIQ Electric оснащений асистентом утримання автомобіля в полосі руху (Lane Following Assist). При активації він тримає автомобіль в центрі своєї смуги на швидкості від 0 до 150 км/годину на шосе чи вулицях міста.

   1. 1
   2. 4

   Зручність

   Розумно, зручно та на зв’язку.

   Насолоджуйтесь безперервним підключенням, якого ви очікуєте, та інноваційними технологіями, які полегшують життя. Розроблений, щоб зробити кожну подорож комфортною, новий IONIQ Electric пропонує широкий спектр мультимедійних функцій та систем, що забезпечують більший комфорт та зручність для всіх на борту.

   Click the left or right arrow to navigate to the previous or next slides.
   1. Продуктивність автомобілів Hyundai | Хюндай Центр Полтава - фото 33

    Режим Еко Плюс.

    Якщо твій рівень заряду акумулятора дуже низький, ти можеш перейти у режим ECO +, щоб зменшити споживання енергії та збільшити дальність руху.