Пошук сервісних кампаній

 

Перевір свій автомобіль в базі сервісних кампаній

 

Шановний Власник автомобіля Hyundai, вітаємо Вас і віримо, що Ви задоволені початком експлуатації цього автомобіля, який вже став Вам надійним товаришем і помічником.

Hyundai Motor Company прагне бути лідером і досягти високих показників в якості, безпеці і надійності своїх автомобілів, а також бути Вашим надійним партнером по життю. Виробник постійно проводить моніторинг якості продукції, опрацьовуючи величезну кількість інформації з різних джерел: відгуків клієнтів, рекламаційний даних, звітів офіційних сервісних центрів Hyundai і так далі.

Піклуючись про клієнтів, сучасні центри досліджень і дизайну (R & D) компанії Hyundai, безперервно покращують якість продукції завдяки новітнім інноваційним розробкам, впроваджуючи спеціальні Сервісні Кампанії з метою вдосконалення Вашого авто для надійної і довгострокової експлуатації.

За допомогою програми перевірки в даному розділі Ви можете перевірити, чи бере участь Ваш автомобіль в спеціальних Сервісних кампаніях.

Програма перевірки містить перелік всіх автомобілів ТМ Hyundai, які підпадають під дії тієї чи іншої сервісної кампанії виробника. Зауважимо, що програма містить дані тільки по тим автомобілям, які були імпортовані і продані виключно через мережу офіційних дилерських центрів компанії Hyundai Motor Company в Україні, і не містить інформації за неофіційними автомобілів, а також автомобілів, проданих в інших країнах.

Для перевірки не використовуйте браузер Internet Explorer!

  1. Введіть ідентифікаційний VIN (Vehicle Identification Number) номер Вашого авто для перевірки на явність обов’язкових сервіснихкампаній Виробника. Зауважимо, що VIN номер необхідно водити великими буквами латинського алфавіту (латиниця)
  2. Натисніть клавішу «Перевірити».

Де я можу знайти ідентифікаційний номер автомобіля (VIN)?

 

Ідентифікаційний номер автомобіля (VIN) являє собою 17-символьну послідовність цифр і букв, які використовуються в автомобільній промисловості для унікальної ідентифікації автотранспортних засобів.

Ви можете знайти VIN в свідоцтві про реєстрацію автомобіля.

Ви можете знайти VIN на металевій пластині, на приладовій панелі, під лобовим склом з боку водія.

Ви можете знайти VIN на металевій пластині в спеціальному місці над торпедо, під вітровим склом з боку водія.