Універсальним бестселером знову став Hyundai TUCSON. Після оновлення моделі продажі абсолютно нового TUCSON у 2021 відчутно зросли. Продані 152 257 автомобілів TUCSON склали 29,5 % усіх продажів Hyundai в Європі. В Україні ця любов вилилась у продаж 2143 автомобілів, 569 одиниць були гібридними, що склало 26,55% відсотки від загальних продажів моделі.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 6

А ось 2 та 3 місце в автомобільних вподобаннях українців та загальної Європи дещо розходяться. Українцям у 2021 році дуже сподобалась оновлена i30. Загалом було продано 794 автомобілі, що дозволило моделі увійти до трійки лідерів всього С сегменту.

Загальне ж друге місце у Європі зайняв компактний кросовер Hyundai KONA, загалом було продано 109 902 автомобілів. Нова KONA була представлена в Україні лише минулого року, має електричну версію та ДВС. У 2021 році в Україні було продано 182 моделі, і є всі підстави очікувати на покращення продажів у 2022 році.

3-тя найбільш популярна модель Hyundai в Україні у 2021 році SANTA FE, загалом було продано 435 автомобілів. У Європі 3 місце зайняла i20, проте офіційно дана модель в Україну не завозилася.

Ми бачимо високі результати продажів кросоверів Hyundai, як в Європі загалом, так і в Україні, зокрема. Такому успіху сприяє різноманітність лінійки позашляховиків компанії. Завдяки продуктам, що охоплюють B, C і D сегменти, та комплектуються усіма доступними типами силових агрегатів, кросовери Hyundai без перебільшень займають унікальну нішу, що здатна задовольнити різноманітні способи життя та запити автовласників. Наприклад у нас значно зростає впізнаваність, а з нею і кількість продажів моделі VENUE. Минулого року в Україні було реалізовано 346 автомобілів.

“2021 рік нам запропонував не лише низку викликів, але й дозволив досягнути ряду перемог. Повне оновлення модельного ряду, представлення українському споживачеві моделей, що офіційно до цього не завозились та презентація в унісон з європейськими колегами гарячих новинок IONIQ 5 та STARIA, дозволяють з оптимізмом дивитися у 2022 рік. Так у 2021 році ми зіткнулися з перебоями в постачаннях та продовженням пандемії, яка мала негативні наслідки для ринку. Проте дилерська мережа Hyundai довела, що здатна підтримувати високу якість своїх послуг навіть у буремні часи. Це дійсно доводить успіх нашого клієнтоорієнтованого підходу.

Якщо ж говорити про плани на цей рік, то ми продовжимо презентувати новинки. Українські автолюбителі побачать революційний електричний седан IONIQ 6 та оновлений місткий кросовер PALISADE, який після тогорічного старту продажів отримує все більше і більше прихильників в Україні”. – зазначив генеральний директор Хюндай Мотор України, Ігор Гладковський.