Hyundai H350 – мікроавтобус на 15 місць для комфортабельних пасажирських перевезень.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 6

Дизайн

Стильний і функціональний автопарк – необхідна умова для успіху Вашого бізнесу. Hyundai H350 відрізняється елегантним дизайном, який здатний поліпшити імідж Вашої компанії. Велика решітка радіатора і головна оптика проекційного типу зі світлодіодними денними ходовими вогнями підкреслюють сучасний образ моделі.

 

Комфорт бізнес-класу

Бічні двері з електроприводом, вбудована сходинка і поручні роблять вхід і вихід для пасажирів більш зручним. Акустичний комфорт створює преміальна аудіосистема з 8 динаміками, а за ідеальний мікроклімат кожного з пасажирів відповідає сучасна система клімат-контролю.

 

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 7

 

Антикорозійна стійкість

Естетичний зовнішній вигляд моделі і довговічність кузова грає важливу роль при експлуатації автомобіля. H350 характеризується високою стійкістю кузова до корозії: деталі кузова на 98% складаються з оцинкованої сталі.

Безпека

Hyundai H350 пропонує надійний рівень безпеки. Кузов автомобіля на 75% складається з високоміцної сталі – це забезпечує оптимальний захист пасажирів і багажу, що перевозиться. У стандартному наборі активної безпеки присутня система ABS, а також система допомоги при старті на підйомі (HAS), яка запобігає скочуванню автомобіля назад. Для того, щоб поїздки на мікроавтобусі були ще більш безпечними, рекомендуємо обладнати автомобіль системою від перекидання (ROM), яка забезпечує більш плавні повороти.

Багажне відділення

Крім просторого пасажирського салону, автомобіль володіє солідним відсіком для розміщення великої кількості багажу. Розміри багажного відділення – 540 мм в довжину і одна тисяча сімсот дев'яносто вісім мм в ширину.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 8

Двигун

Hyundai H350 обладнується сучасним 2,5-літровим дизельним двигуном CRDi з максимальною потужністю 170 к.с. і максимальним крутним моментом 422 Нм. Двигун оснащений системою впорскування Common Rail, яка дозволяє оптимізувати витрату палива. Для підвищення паливної ефективності автомобіль Хундай 350 обладнаний системою Idle Stop & Go, яка автоматично вимикає двигун при короткочасних зупинках. Згідно з нормами токсичності автомобіль відповідає стандартам Євро 5.

 

Бажаєте дізнатися більше про H350 або спробувати себе за кермом чи розрахувати вигідний кредит - зателефонуйте:

Олег Тарасенко

(050) 721-57-17

o.tarasenko@hyundai.pl.ua

Чекаємо Вас в Хюндай Центр Полтава за адресою:

вул. Харківське шосе,13