До вашої уваги повністю електричний кросовер – SEVEN, який буде представлений на відомому автосалоні AutoMobility в Лос-Анджелесі цього місяця.

Hyundai Motor Company публікує тизерні зображення елегантного та просторого концепту – SEVEN. - фото 6

SEVEN уособлює футуристичний дизайн і технологічні інновації Hyundai Motor в епоху електричної мобільності та натякає на нову модель сімейства IONIQ.

Hyundai Motor Company публікує тизерні зображення елегантного та просторого концепту – SEVEN. - фото 7

На цих зображеннях продемонстровано форму та конструкцію, яка дозволяє собі розходитися з попередньою модою епохи двигунів внутрішнього згорання. Освітлення SEVEN реалізоване за допомогою унікального дизайну IONIQ – Parametric Pixels, що поєднує у собі аналогові та цифрові емоції.

У своєму інтер’єр SEVEN пропонує преміальну та персоналізовану атмосферу салону, поглиблюючи та удосконалюючи інновації у просторі, які Hyundai Motor реалізував у IONIQ 5. Всі елементи салону виготовлені за допомогою екологічно чистих матеріалів, це підкреслює вишукану та дружню до екології атмосферу мобільності та відображає зміну способу життя своїх клієнтів.

Hyundai Motor презентує SEVEN під час пресконференції на автосалоні AutoMobility у Лос-Анджелесі, 17 листопада. Всі охочі зможуть милуватися концепткаром з 19 по 28 листопада.