Поспішайте придбати New Santa Fe за спеціальною ціною

В автоцентрі «Паритет» стартувала акція, в ході якої ви можете придбати New Santa Fe за спеціальною ціною. 

Ви хотіли придбати New Santa Fe, але з якоїсь причини ще цього не зробили? Настав час придбати цей потужний, але в той же час економний кросовер! Купуючи автомобіль, ви економите до 153 900 грн. Умови акції поширюються на комплектації Superior, Prestige, Top та Top Panorama.

HYUNDAI SERVICE DAY

Увага! Увага! Лише один день!

Відміняй всі плани, адже 20 липня на Грушевського 39/4 пройде Hyundai Service Day

Що це значить?

На протязі всього дня ви маєте можливість:

J.D. Power: група авто від Hyundai Motor Group стала найбільш титулованою

У рейтингу Initial Quality Study, упорядником якого є агентство з США J.D.Power, 7 представників конгломерату Hyundai Motor Group отримали високі нагороди.

Нагадаємо, що до складу конгломерату входять Hyundai Motor, Genesis Motors і Kia Motors.
Такі досягнення дозволили Hyundai Motor Group стати найтитулованішим представником рейтингу. У номінації «Краще спортивне компактне авто» перемогу здобула модель Hyundai Veloster, а в номінації «Кращий компактний позашляховик» - Hyundai Tucson.

Компанія Hyundai відзначає 30-річний ювілей інновацій в екотранспорті

Hyundai Motor 30 років тому вперше випробувала свої сили в розробці авто, що працюють на електричній енергії. З того часу автовиробник постійно знаходиться на передових позиціях в цьому сегменті.

Вперше компанія Hyundai представила електричну модель в 1991 році. З тих пір виробник не зменшував оберти в розробці та удосконаленні нових екологічних моделей. Доказ правильного підходу до цієї справи - моделі IONIQ Electric, Kona Electric, NEXO і інші.

1990-ті роки: перші спроби

Сторінки