Популярний як в Україні, так і на світовому ринку, TUCSON зазнав оновлень, пропонуючи новий дизайн екстер'єру та інтер'єру, сучасні технології, підключення та функції безпеки.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 6

Сучасний дизайн TUCSON

Дизайнери Hyundai вдало поєднали класичний стиль TUCSON з новими стильними рішеннями. Оновлений зовнішній вигляд включає нові бампери спереду та ззаду, вдосконалений дизайн решітки з використанням лазерного різання та ефекту напівдзеркала. Модель також отримала нові легкосплавні диски та п'ять нових кольорів: Cypress Green Pearl, Ecotronic Gray Pearl, Ultimate Red Metallic, Jupiter Orange Metallic і Sailing Blue Pearl.

Більше простору і комфорту

Завдяки динамічним пропорціям і новій платформі, TUCSON забезпечує просторий і комфортний салон, який зазвичай доступний лише в автомобілях вищого класу. Інтер'єр повністю перероблений: нові приладова панель, центральна консоль, кермо та підлокітник. Подвійні 12,3-дюймові дисплеї для кластера та інформаційно-розважальної системи, новий тип підлокітника та вдосконалений дизайн панелей дверей — все це створено для максимального комфорту пасажирів. Об'єм багажника варіюється від 546 до 620 літрів.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 7

Інноваційні технології

Hyundai приділяє особливу увагу технологіям, які покращують досвід водіння. Оновлений TUCSON підтримує функцію хмарного оновлення програмного забезпечення (OTA), що дозволяє завжди мати актуальні системи навігації та розваг. Цифровий ключ Hyundai Digital Key 2.0 дозволяє відкривати та заводити автомобіль за допомогою смартфона. Інтелектуальна система світлодіодних матричних фар (IFS) автоматично адаптується до дорожніх умов, забезпечуючи оптимальне освітлення та зменшуючи відблиски для інших водіїв.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 8

Комплектації та ціни

Оновлений TUCSON доступний у чотирьох комплектаціях: Active, Comfort, Style, Premium. Модель пропонується з бензиновими, дизельними та гібридними двигунами, серед яких новий бензиновий 2.5 GDi потужністю 190 к.с., що поєднується з 8-ступеневою автоматичною трансмісією. Ціна стартує від 1 138 500 грн. Детальну інформацію про комплектації та ціни можна знайти за посиланням .


Автоцентр Паритет – офіційний дилер Hyundai (Хюндай) в Києві та Київській області.

Контакти: 098 686 8567