Hyundai Kona отримала найвищий бал за безпеку від EuroNCAP


Абсолютно новий кросовер Kona отримав максимальні 5 «зірок» рейтингу безпеки від EuroNCAP. Цей результат засвідчує, що новачок в модельній лінійці бренду Hyundai є одним з найбільш надійних і безпечних автомобілів у своєму сегменті. Kona отримала високі оцінки в усіх чотирьох категоріях: захист дорослих пасажирів і дітей, захист пішоходів і за відповідність систем безпеки вищим стандартам EuroNCAP.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 6

«Високий рейтинг, отриманий Hyundai Kona за результатами випробувань EuroNCAP, доводить, що наш новий кросовер відповідає європейським стандартам безпеки і очікуванням його потенційних покупців. Цей результат демонструє, що компанія Hyundai Motor пропонує не тільки одні з найкращих в своїй галузі технологічні та інноваційні рішення, але і робить їх доступними для всіх», - коментує подію Томас А. Шмід, головний операційний директор Hyundai Motor Europe.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 7

Щоб відповідати найвищим європейським стандартам, абсолютно новий кросовер Kona має значний список інноваційних систем активної безпеки і систем допомоги водієві, об'єднаних в комплекс Hyundai SmartSense™. Серед них - асистент утримання автомобіля в смузі руху (LKA), система запобігання фронтального зіткнення (FCA), система стеження за втомою водія (DAW), система моніторингу об'єктів в «сліпих» зонах (BCW) та запобігання зіткнення під час руху заднім ходом (RCCW).

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 8

Нагадаємо, що світова прем'єра кросовера Hyundai Kona відбулася 13 червня 2017 року в Сеулі (Південна Корея). Це абсолютно новий гравець в сегменті B-SUV з безкомпромісним характером і інноваційними опціями. Сучасний, сміливий дизайн екстер'єру цієї моделі натякає на стилістику, в якій будуть виконані моделі позашляхової лінійки Hyundai Motor наступних поколінь.

Очікується, що українським покупцям Hyundai Kona будуть запропоновані на вибір дві бензинові силові установки з турбонаддувом об'ємом 1.0 та 1.6 літрів. А наприкінці 2018 року на вітчизняному ринку може з’явитися повністю електрична версія субкомпактного позашляховика. Також Kona можна буде придбати в передньо- або повнопривідній модифікації. Ціни і комплектації нової моделі оголосять ближче до старту продажів.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 9

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» – офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.