Hyundai IONIQ став абсолютним переможцем премії Women's World Car of the Year-2017


Інноваційний автомобіль IONIQ, перша в історії компанії Hyundai Motor модель, яка пропонує три електрифікованих силові агрегати, отримала премію Women's World Car of the Year Supreme Award - головний приз жіночого конкурсу, до складу журі якого входять відомі журналістки з популярних міжнародних автомобільних видань. Судді конкурсу назвали IONIQ «явним переможцем» серед більш ніж 400 претендентів, а також визнали модель кращою в категорії «Зелений автомобіль».

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 6

IONIQ - перша в світі платформа для еко-орієнтованих автомобілів, що пропонує моделі з гібридними, гібридними, що підключаються і повністю електричними силовими установками. У модифікаціях моделі IONIQ компанія Hyundai Motor реалізувала безкомпромісний дизайн в поєднанні з новітніми технологіями безпеки і комфорту, що робить її привабливим вибором для широкого кола покупців. В якості претендента на перемогу в конкурсі Women's World Car of the Year-2017 брали участь всі три модифікації моделі - IONIQ Hybrid, IONIQ Plug-in Hybrid та IONIQ Electric.

«Автомобіль, який стає володарем титулу Supreme Award, проходить всебічні випробування за участю всіх 25 суддів з 20 різних країн. Вибір переможця в кожній номінації - абсолютно демократичний процес і автомобілі, які стали переможцями в своїх категоріях, так само як і переможець у головній номінації дійсно заслуговують такого високого визнання», - заявила Сенді Майр, виконавчий директор конкурсу Women's World Car of the Year.

Представники журі назвали IONIQ «явним переможцем» і «видатним автомобілем», виділивши його на тлі конкурентів. «IONIQ був розроблений для водіїв, які віддають перевагу еко-мобилям. Ця модель стала для компанії значний кроком вперед у розвитку екологічних видів транспорту. Перемога в конкурсі Women's World Car of the Year лише підтверджує обґрунтованість наших амбіцій і дає нам впевненість в тому, що ми на правильному шляху», - зазначив Бьюнг Квон Рим, виконавчий віце-президент і головний операційний директор Hyundai Motor.

Конкурс Women's World Car of the Year - унікальна подія. Це єдиний світовий автомобільний рейтинг, в якому долю переможців визначають виключно жінки - журналісти провідних автомобільних видань. Судді конкурсу WWCOTY не голосують за «жіночу машину». Вони голосують як досвідчені експерти і відповідно оцінюють автомобілі. Однак вони беруть до уваги те, що, на їхню думку, жінки хотіли б купити. Ця різниця робить премію «Кращий жіночий автомобіль року» однією з найбільш унікальних в галузі.

ПРОЦЕДУРА ГОЛОСУВАННЯ WWCOTY-2017:

На першому етапі представники журі конкурсу можуть відібрати авто, гідні, на їхню думку, участі та перемоги в рейтингу. У 2017 році в початковий список претендентів увійшли 420 автомобілів. На другому відбірковому етапі кількість претендентів скоротилася до 60 автомобілів. Фінальний етап - таємне голосування за претендентів на перемогу в кожній з восьми номінацій. Його результати перевіряє міжнародна бухгалтерська компанія Гранта Торнтона з Окленда (шт. Нью-Йорк, США).

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 7

Компанія ТOВ «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб’ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалужених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.