Сан Юп Лі, виконавчий віцепрезидент і керівник Hyundai та Genesis Global Design Center став людиною 2023 року в автомобільній сфері  за версією World Car Awards (WCA), журі якого складається  з понад 100 експертів автогалузі та журналістів.

Примітно, що це вже другий співробітник Hyundai, який відзначений такою премією за останній час. Люк Донкервольке, президент і головний креативний директор Hyundai Motor Group, отримав це почесне звання наприкінці 2022 року.

Цього року WCA відзначила Сан Юп Лі за новітні підходи та інновації, що були використані, як в серійних автомобілях, так і концепткарах, що були представлені у 2022 році. Серед найкращих робіт дизайнера виділяють IONIQ 6, абсолютно нову KONA та концепткар N Vision 74, яка приємно вразила громадськість минулого літа.

Примітно, що WCA також відзначила Hyundai IONIQ 5, дизайном якого також займався Лі, кількома відзнаками на останньому  Міжнародному автосалоні в Нью-Йорку. IONIQ 5 отримав звання “Всесвітній автомобіль року”, Електричний автомобіль року” та “Всесвітній автомобільний дизайн року”.

Журі відзначило, сильну філософію, візію та лідерський підхід Лі, що відіграли важливу роль у формуванні поточного дизайнерського підходу Hyundai, що підкреслюють останні успіхи бренду. На думку журі Сан Юп Лі відіграє важливу роль в успіхах Hyundai в створенні епохального та емоційного дизайну.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 6

«Ця честь є не визнанням окремої людини, а свідченням спільної колективної пристрасті до креативності, що отримало значну підтримку у керівництві  Hyundai, яка на власному прикладі показала нам всі ті високі стандарти, яких ми маємо досягати», - сказав Лі. «Це непохитна працьовитість багатьох талановитих людей, які роблять свій внесок для того, щоб дизайн який пропонує Hyundai, був саме тим, яким його знають останнім часом. Лі додав: «Виняткове лідерство Hyundai ставить перед нами виклики, що спонукають до роздумів, і кожен член команди дизайнерів надає неоціненну підтримку для досягнення успішних результатів. Hyundai бере на себе багато викликів, але це лише початок. Ми вважаємо, що найбільші досягнення нас ще чекають попереду.

За даними WCA,  на нагороду «Людина року» номінують кандидатів, що зробили значний внесок у світову автомобільну промисловість у період  з 1 січня по 31 грудня 2022 року (не обмежується одним ринком або регіоном).

Цей внесок може містити  значний вплив на  бренд або компанію, що отримали визнання у сфері функцій безпеки, інженерних чи дизайнерських рішень, або в досягнені значної технологічної переваги чи в інших сферах, що можуть складати значну вигоду для кінцевого споживача продукції.