Продовжено гарантію на автомобілі Hyundai


Компанія Hyundai Motor запустила глобальну програму Hyundai C A R E щодо продовження базової гарантії на автомобілі марки. Мета програми - підтримати клієнтів Hyundai, які через обмежеий на тлі пандемії COVID-19 доступ до сервісних центрів відчувають складності з технічним обслуговуванням своїх автомобілів. З 15 квітня 2020 року до цієї програми приєдналася і компанія "Хюндай Мотор Україна", офіційний дистриб'ютор марки Hyundai в Україні.

Автомобілі Hyundai м. Полтава | Купити новий Хюндай | Хюндай Центр Полтава - фото 6

Всі власники придбаних в дилерській мережі "Хюндай Мотор Україна" автомобілів Hyundai, гарантійний термін яких закінчується в період з 30 березня по 30 квітня 2020 року, зможуть скористатися гарантійними зобов'язаннями Hyundai Motor Company після завершення карантину.

Це означає, що термін базової гарантії на такі автомобілі автоматично продовжується до 31 травня 2020 року. При цьому пробіг автомобіля залишається без змін, тобто не повинен перевищувати стандартний базовий пробіг - 100 000 км. Виняток становлять автомобілі з диференційованою опціональною гарантією 4 роки без обмеження пробігу, у яких за умовами базової гарантії немає обмеження по пробігу.

"Ми усвідомлюємо, наскільки важливо нашим клієнтам мати повний доступ до всіх сервісних послуг в умовах пандемії. Програма Hyundai C A R E допоможе тим з них, хто тимчасово не може обслужити свій автомобіль по гарантії. Також наші клієнти можуть вже зараз звертатися в офіційні сервісні центри мережі "Хюндай Мотор Україна" для проведення робіт по сервісному обслуговуванню автомобілів. В період дії карантину в сервісних центрах Hyundai введено посилені заходи щодо дотримання гігієнічних норм при спілкуванні з клієнтами під час оформлення сервісних послуг", - заявив Сергій Топорков, директор з сервісу "Хюндай Мотор Україна".

 

Щодо питань гарантійного обслуговування звертайтесь за тел. 067 432 17 47