Дизайн кросоверів Hyundai Kona та NEXO відзначили премією Red Dot 

 Design
 Award-2018

 Дві нові моделі, що випускаються компанією Hyundai Motor, удостоїлися високих нагород щорічного конкурсу промислового дизайну Red Dot Design Award-2018. Водневий позашляховик NEXO та субкомпактний кросовер Kona отримали нагороди в категорії «Автомобілі та Мотоцикли» за «видатний дизайн та інновації в сегменті SUV».

 Престижні нагороди, отримані моделями Hyundai, засвідчують високу функціональність, надійність, інноваційність та якість.

 Мінімалізм та чистота ліній - ось основний акцент дизайну водневого кросовера NEXO. Його відмінні риси - вузькі подвійні фари головного світла, які гармонійно вписуються в зовнішність передньої частини кросовера поряд з виразною решіткою радіатора, виконаної у формі пісочного годинника, підкреслюють технічну зрілість моделі і передові технології Hyundai Motor. NEXO став першим автомобілем компанії, на якому дебютував інноваційний комплекс систем допомоги водієві ADAS.

 Новий кросовер Kona є автомобілем з прогресивним дизайном, преміальними функціями і останніми розробками в області безпеки. Сміливий і сучасний вигляд моделі Kona надають подвійні світлодіодні фари, двоколірний дах та 10 кольорів забарвлення кузова. Цей новий кросовер поєднує в собі новітні силові агрегати Hyundai, роботизовану коробку передач 7DCT і опціональний повний привід. Hyundai Kona відповідає образу життя сучасних мешканців мегаполісів.

 Дизайн - один з головних аспектів, що грають визначальну роль у придбанні автомобілів марки Hyundai. Отримання престижної нагороди Red Dot Design Award п'ятий рік поспіль підкреслює неухильне прагнення компанії Hyundai Motor створювати автомобілі, що втілюють сучасний функціональний і інноваційний дизайн.

 Моделі Hyundai, які отримали премію Red Dot Design Award:

 2017 - Grandeur (Azera) і i30

 2016 - IONIQ (Hybrid, Plug-in Hybrid, Electric) 

 2015 - i20 і Sonata 

 2014 року - i10 і Genesis

 Компанія ТOВ «Хюндай Центр Полтава» - офіційний дилер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Полтаві та в Полтавській області. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалуджених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.