Hyundai NEXO - перший у світі повністю автономний водневий кросовер

 Через місяць після презентації в Лас-Вегасі в рамках Виставки споживчої електроніки CES-2018 серійного кросовера NEXO, компанія Hyundai Motor представила його повністю автономну модифікацію. Оснащений інноваційною технологією автопілоту 4 рівня автомобіль подолав 196 км шляху між Сеулом і олімпійським Пхьончханом без керування водієм.
Картинки по запросу hyundai nexo

 

 Колона з 5 повністю автономних автомобілів, з яких три - кросовери NEXO і ще два - седани Genesis G80, здійснила перший в світі автопробіг, який став демонстрацією можливостей системи автономного водіння 4 рівня і новітньої системи передачі даних 5G. Досі автомобілі марки Hyundai з функцією автономного водіння випробовувалися з обмеженою швидкістю на деяких ділянках міських доріг. 

 Під час подорожі з Сеула в Пхьончхан кросовери розвивали швидкість у 100-110 км/год (максимально дозволена швидкість в Південній Кореї). При пересуванні по автомагістралях автономні NEXO з легкістю змінювали смуги руху, здійснювали обгони попутних транспортних засобів, проїжджали перехрестя з круговим рухом. Системи розпізнавання дорожніх знаків, сигналів світлофора і пішоходів, що входять до інноваційного комплексу систем допомоги водієві ADAS, допомагали автономним кроссоверам під час пересувань містами. Одним з випробувань для NEXO стала їзда в тунелі протяжністю кілька кілометрів, де сигнал GPS, завдяки якому автомобіль орієнтується в просторі, недоступний - і кросовери успішно його подолали, використовуючи тільки зовнішні сенсори.

Картинки по запросу hyundai nexo

 Екстер'єр і інтер'єр автономного NEXO практично нічим не відрізняється від звичайної модифікації. Три лідари встановлені в передньому бампері, і ще один - в задньому бампері автомобіля, а дві стерео відеокамери - на лобовому склі. Орієнтуватися в просторі машині також допомагають передній радар, захований за решіткою радіатору, дві бічні відеокамери, встановлені під бічними дзеркалами, і бічні і задні радари, вмонтовані в задній бампер.

 Компанія ТOВ «Хюндай Центр Полтава» - офіційний дилер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Полтаві та в Полтавській області. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалуджених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.