Hyundai Motor і Michelin спільно розроблять шини для електрокарів і преміальних авто

 Віце-президент компанії Hyundai Motor Ян Вун Чул і президент відділення шин для сегмента первинної комплектації Michelin Венсан Руссе-Рувьер підписали угоду, за умовами якого компанії спільно розроблять нові всесезонні шини для електромобілів наступного покоління. Нові шини будуть сприяти підвищенню енергоефективності електрокарів і збільшення запасу ходу. Компанії також приступлять до розробки шин для моделей люксового бренду Genesis.

 «Радий повідомити про початок технічного співробітництва з Michelin, оскільки це партнерство дозволить нам прискорити розробку та впровадження нових технологій, - зазначив пан Ян. - Завдяки підтримці з боку Michelin електромобілі Hyundai наступного покоління будуть  поліпшені ходовими якостями і енергоефективністю, що створить пряму вигоду для споживачів. Ми також будемо використовувати це партнерство і в більшому масштабі, оскільки плануємо розробку шин для люксових моделей, що випускаються під брендом Genesis і спортивних авто».

 Спільно розроблені шини будуть встановлюватися на електромобілі, серійне виробництво яких почнеться після 2020 року. Фахівці Michelin і Hyundai також розроблять ексклюзивні шини для моделі, яка прийде на зміну нинішній версії люксового седана Genesis G80. Як відзначили в Hyundai, технології Michelin дозволять поліпшити керованість, а також підвищити якість ходу, зокрема зменшити вібрації на високих швидкостях.

 «Початок співпраці наших компаній - важлива подія для Michelin, і ми пишаємося тим, що Hyundai вибрала нас для спільної розробки шин для нових електричних і люксових автомобілів, - зазначив пан Руссе-Рувьер. - Michelin постійно інвестує в створення нових технологій і інновацій, що поліпшують характеристики наших шин і дозволяють зробити використання автомобілів більш комфортним, безпечним і екологічним. Упевнений, що партнерство з Hyundai відкриє для нас безліч нових можливостей».

 В майбутньому партнери також мають намір розширити співпрацю за рахунок обміну досвідом та навчальних курсів для співробітників.

 
 Компанія ТOВ «Хюндай Центр Полтава» - офіційний дилер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Полтаві та в Полтавській області. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалуджених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.