Hyundai Н-1 - за акційними цінами лише до кінця жовтня!

  З 13 жовтня по 30 листопада 2017 року на автомобілі Hyundai Н-1 у всіх офіційних дилерських центрах ТОВ «Хюндай Мотор Україна» встановлено спеціальні вигідні ціни.

  Придбання одного з бестселерів марки Hyundai H-1 в Україні, стло вигідніше: з 1 жовтня ціни на популярний мікроавтобус ,знижено на 15 000 гривень. 

Картинки по запросу Hyundai Н-1

  Універсальний, комфортабельний та елегантний

  Інженери Hyundai розробили інтер'єр, який нічим не поступається інтер'єрам сучасних висококласних легкових автомобілів за рівнем комфорту і стилю. Досить згадати такі елементи, як механізм перемикання передач на центральній консолі і перемикачі, вбудовані в рукоятку дверей водія і приладову панель.

 

 Невимушений комфорт

 H-1,  відрізняється комфортабельним і просторим салоном. Це багатофункціональний, стильний і розкішний автомобіль, в якому зручно і водієві, і пасажирам.  

Картинки по запросу Hyunda Н-1
  

 Автомобілі Hyundai H-1 можна придбати в кредит на найвигідніших на ринку України умовах. Більш детально про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням - https://hyundai.com.ua/hyundai-finance .

Поспішайте! Кількість акційних автомобілів обмежена.

 

* Пропозиція діє до 30 листопада 2017 року під всій дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна». Ціни вказані з урахуванням ПДВ станом на 06.11.2017 року. Продавець залишає за собою право змінювати ціни на автомобілі без попереднього повідомлення.

 
 Компанія ТOВ «Хюндай Центр Полтава» - офіційний дилер автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Полтаві та в Полтавській області. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалуджених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.