Huyndai Motor відкрила завісу таємниці дизайну нового покоління Huyndai i30


Компанія Hyundai Motor відриває завісу таємниці очікуваної світової прем'єри - нового покоління хетчбека Hyundai i30.

Новий i30 пройшов серію складних тестів на сучасному випробувальному центрі в Європі. Відточений до деталей, автомобіль придбав більш вишукані плавні ліній, які гармонійно поєднуються з нотами агресивності і «скульптурними» гранями.

Нова оптика, інноваційні системи безпеки і комфорту, неймовірна зовнішність, а також технологічні новинки - закохатися в себе з першого погляду, задовольняючи потреби абсолютно різних, але вимогливих водіїв.

Президент, головний конструктор Hyundai Motor Group, а також творець i30 нового покоління Пітер Шрейер коротко прокоментував новинку: «Це універсальний автомобіль, створений для різних людей з різними потребами, вимогами. Ми створили авто, дизайн якого не має градацій і тимчасових рамок. Це еволюція мови дизайну, оскільки зовнішність нового i30 поза часом ».

Попередньо відомо, що незабаром в родині нового покоління i30 очікується поява нового спортивного хетчбека, який стане першим представником спортивної лінійки N.

Дебют нової генерації Hyundai i30 відбудеться вже 7 вересня, а перший публічний показ вразить всесвітньо відоме мотор-шоу в Парижі.

 
 

 

 

 

www.hyundai.pl.ua