Нова ера безпеки автомобіля: Hyundai Safety Team ™

 


 

Hyundai Safety Team - це квінтесенція інноваційних технологій превентивної безпеки, які працюють як одна бездоганна команда, забезпечуючи неймовірний рівень безпеки водія і пасажирів.

 

Хто ж ці невидимі варти безпеки? Продемонструємо основні системи захисту і попередження негативних ситуацій на дорозі від Hyundai.

 

Система AEB (Autonomous Emergency Braking) забезпечує автоматичне екстрене гальмування. Важливий помічник водієві, який не допустить небажаних пригод під час подорожі.

 

Інший член команди безпеки нової ери - система ASCC (Advanced Smart Cruise Control) - допоможе зробити далекі подорожі на трасах з важким трафіком абсолютно легкими, комфортними і безпечними.

 

Відзначимо, що за статистикою, більшість аварій на дорозі трапляється через так званих «сліпих зон». Система виявлення сліпих зон - BSD (Blind Spot Detection) - виключає ймовірність вашої присутності в такій статистиці. А з функцією утримання смуги руху - LKAS (Lane Keeping Assist System) - ви ніколи не порушите розмітку дороги.

 

Такі помічники, як VSM (Vehicle Stability Management) і ESC (Electronic Stability Control) , що забезпечують контроль стійкості авто, практично ліквідовують проблему слизьких мокрих доріг, а круті повороти зроблять безпечними від заметів.

 

І це далеко не повний склад членів команди вашої безпеки. Уявляєте?

 

Вас приємно здивують системи контролю тиску в шинах (TPMS) , системи допомоги при русі вгору (Hill-Start Assist Control) і LDWS (Lane Departure Warning) - система попередження зіткнення в разі відхилення від маршруту, а також помічники, які контролюють правильність освітлення. Такі захисники разом зі надміцним кузовом перетворять ваш автомобіль в безпечне, спокійне, комфортне місце повсякденному житті.

 

Основою філософії Нyundai є безпека і комфорт клієнтів, тому, недарма, саме ці автомобілі підкорюють світ і відомі рейтинги, відкриваючи нову еру безпеки і комфорту.