Hyundai Finance – це найзручніший і найвигідніший на українському ринку фінансовий інструмент придбання автомобілів в кредит.

Ця програма дозволить сьогодні здійснити Вашу мрію - стати власником нового автомобіля всесвітньо відомого бренду Hyundai.

 

Вигоди кредитної програми Hyundai Finance:

     Мінімальний авансовий платіж – 10%

    Термін кредитування – від 1 до 7 років

    Знижена відсоткова ставка в порівнянні з аналогічними програмами інших брендів

     Ставка 0%* річних на 2 года при авансі від 30%

  Фіксована відсоткова ставка на всі терміни кредитування

     Відсутність додаткових платежів та комісій (тільки відсоткова ставка за кредитом)

   Страховка ОСАГО, КАСКО - 6,99% при франшизі 0,5%/5%

     Подача документів та отримання ДП в автосалоні (немає необхідності їхати в банк)


Hyundai Finance 2018

Умови спеціальних кредитних програм Hyundai

 

Кредитна програма від OTP Банк


Ставки по кредиту

Період (міс.)                                                    Початковий внесок (%)                                                                                                                КАСКО             
10-20 30 40-50 60      6,99%
  Фіксована відсоткова ставка
12

0,01% 0,01% 0,01% 0,01%
24

9,90% 0,01% 0,01% 0,01%
36

12,90% 11,40% 8,40% 3,90%
48

14,90% 13,40% 10,90% 8,90%
60

14,90% 13,40% 11,40% 9,40%
72

14,90% 14,40% 11,40% 9,90%
84

14,90% 14,40% 11,90% 10,40%

 

ФОРМА ВИДАЧІ КРЕДИТУ: перерахування коштів на поточний рахунок автосалону відповідно до договору купівлі-продажу або рахунку фактури / специфікації.

СУМА КРЕДИТУ: до 1 000 000 гривень.

МЕТОД ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ВІДСОТКІВ: щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним ** методом.

ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ВІДСОТКІВ: відбувається шляхом внесення готівки в касі відділень АТ «ОТР Банк» або шляхом перерахування коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі. Безготівковий розрахунок можливий за допомогою OTPSmart ***

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРЕДИТУ: застава придбаного автомобіля. Договір застави автотранспорту, на купівлю якого надається кредит, посвідчується нотаріально. Нотаріальні послуги оплачуються за рахунок Позичальника.

ОБОВ'ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ: повне КАСКО і страхування цивільної відповідальності тільки в акредитованій за програмою страхової компанії ПрАТ «СК« АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ »

ДОДАТКОВО: АТ «ОТР Банк» може запросити наявність поручительства чоловіка / дружини Позичальника, і / або поручительство третьої особи.

Умови програми фінансування HYUNDAI & OTPBANK діє на всі моделі Hyundai

* Ануїтет - щомісячні платежі здійснюються рівними частинами протягом усього терміну дії кредитного договору. Протягом перших років терміну дії кредитного договору в цих платежах переважають відсотки, і менше погашається сума кредиту. Далі, з кожним платежем частка відсотків зменшується і більше погашається сума кредиту. Перевага цієї схеми погашення полягає в тому, що протягом перших років дії кредитного договору розмір щомісячного платежу по кредиту буде менше, ніж за стандартною схемою.

** Про послуги інтернет-банкінгу від OTP Bank (OTP Smart) дізнайтеся більше у співробітника банку або на сайті банку.

 • Заповнена Анкета-заява.
 • Паспорт громадянина України Позичальника та копія паспорту дружини / чоловіка Позичальника (всі сторінки з інформацією).
 • Довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду Позичальника та копія довідки з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номеру дружині / чоловіку Позичальника.
 • Довідка з місця роботи
 • Позичальника та / або дружини / чоловіка Позичальника, засвідчена в бухгалтерії не раніше ніж за 2 тижні до дня її подання в Банк, що підтверджує посаду Позичальника та / або дружини / чоловіка Позичальника та нараховану заробітну плату за останні шість місяців.
 • Документи, що підтверджують інші доходи Позичальника та / або дружини / чоловіка Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи), в т.ч. декларація про доходи на останню звітну дату.
 • Копії документів, які підтверджують право власності Позичальника / Поручителя (дружини / чоловіка Позичальника / Поручителя) на нерухоме або інше майно, вказане Позичальником / Поручителем в Анкеті -Заява.
 • Нотаріально засвідчена згода чоловіка / дружини на отримання кредиту або його / її особиста присутність під час укладання кредитного договору.
 • Заява (встановленого Банком зразка) від Позичальника про відсутність фактичних сімейних відносин надається в разі відсутності штампа про реєстрацію шлюбу в паспорті Позичальника. У разі існування фактичних сімейних відносин, Позичальник надає в банк нотаріально посвідчену згоду (встановленого Банком зразка) від дружини / чоловіка, з яким / якою Позичальник проживає у фактичних сімейних відносинах, на отримання кредиту та передачу в заставу купується авто.
 • Нотаріально завірена згода чоловіка / дружини поручителя на укладання договору купівлі або особиста присутність чоловіка / дружини поручителя під час укладання договору купівлі - надається в разі укладення договору поруки.
 • Акт вибору автомобіля, специфікація або рахунок-фактури на автомобіль.
 • Специфікація або рахунок-фактури на додаткове обладнання, яке встановлено на автомобіль (при необхідності).


Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

1 998 березень - заснований АКБ «Райффайзенбанк Україна» як банк зі 100% іноземним капіталом.

2001 - банк увійшов в 10 - ку найбільших банків України.

2006 - стовідсотковим власником банку став OTP Bank Plc., Лідер угорського банківського ринку, чия ринкова частка в Угорщині становить 25%. Банк був перейменований в OTP Bank (АТ «ОТП Банк»).

Крім Угорщини, OTP Bank Plc. присутній ще у восьми країнах ЦСЄ (в Україні, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії та Чорногорії), забезпечуючи потреби майже 12 млн клієнтів, які обслуговуються у понад 1500 банківських установах.

На сьогодні - АТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: компанія з управління активами

ТОВ «ОТП Капітал» і лізингова компанія

ТОВ «ОТП Лізинг».

Всі перераховані компанії проводять успішну діяльність, займаючи провідні позиції в своїх сегментах.

 

Кредитна програма від Глобус Банк


Ставки по кредиту

Власний внесок                         

Термін кредитування, процентна ставка в гривнях                                                                                                                
До 1 року 2 років років років років років років
10%

5,99% 8,99% 11,40% 11,90% 12,90% 13,90% 13,90%
20%

3,90% 7,90% 10,40% 11,40% 11,90% 12,49% 12,99%
30%

3,00% 7,50% 9,60% 10,90% 11,90% 12,40% 12,90%
40%

0,01% 4,90% 8,10% 9,60% 10,70% 10,90% 11,90%
50%

0,01% 4,00% 6,50% 8,50% 10,00% 10,10% 11,00%
60%

0,01% 0,01% 0,01% 4,60% 6,30% 7,70% 8,90%


Разова комісія на здійснення операції з видачі кредиту - ВІДСУТНЯ

 


ФОРМА ВИДАЧІ КРЕДИТУ
: перерахування коштів на поточний рахунок автосалону відповідно до договору купівлі-продажу або рахунку фактури / специфікації.

СУМА КРЕДИТУ: від 10 000 до 2 000 000 гривень.

МЕТОД ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ВІДСОТКІВ:

ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ВІДСОТКІВ: відбувається шляхом внесення готівки в касі відділень ВАТ КБ «Глобус» або шляхом перерахування коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРЕДИТУ:

ОБОВ'ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ: обов'язковому страхуванню підлягають:

- транспортні засоби (повне КАСКО)

- цивільна відповідальність власника т / с на території України

Страхування проводиться виключно в ПрАТ "СК" Арсенал Страхування "               
 • Паспорт Позичальника.
 • Довідка про присвоєння ідентифікаційного номера / довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;
 • Документ, що підтверджує фінансовий стан Позичальника: Для фізичних осіб, які отримують доходи як наймані працівники-довідка про доходи з помісячною розбивкою (бажано за останні 6 місяців). (В разі сумнівів у достовірності довідки про доходи позичальника, може знадобитися копія трудової книжки, завірена печаткою відділу кадрів підприємства) / або декларація про доходи фізичних осіб за звітний період (за наявності) / або виписка банку з рахунку про рух коштів.
 • Для фізичних осіб, які отримують доходи від власного бізнесу (як підприємці), але отримують кредит як фізичні особи: Свідоцтво платника єдиного податку / Виписка з реєстру платників єдиного податку (якщо підприємець є платником єдиного податку) і Довідка про обраної системи оподаткування, видана відповідним державним органом (при наявності) - Копія патентів, ліцензій та інші дозвільні документи на проведення певними видами діяльності (якщо діяльність підлягає ліцензуванню) (При наявності) - Податкова декларації підприємця за період не менше ніж 12 місяців, що передує даті подачі документів; Довідка про рух коштів по всіх банківських рахунках за останні 6 місяців (тільки якщо дані кошти / доходи від них приймаються як розрахунки фінансового стану) - Копії договорів, за якими передбачається отримання доходів, тобто джерела погашення кредиту (при наявності) - Відомість по 31-м балансовому рахунку платежу в електронному вигляді за останні 6 місяців одним файлом по всім банкам (формат xlsx, xls) (за формою: дата, надходження / витрати, валюта, контрагент, сума, призначення) (при необхідності);
 • Документи, що підтверджують інші доходи (в разі можливості) і / або наявність майна у власності (в т.ч.-спільної або часткової собствености)
 • У разі фінансової поруки за Позичальника фізичної особи-документи по п.п. 2-3 від Поручителя, і документ згідно п.п.4, якщо доходи поручителя беруть участь в розрахунку фінансового стану;
 • Рахунок-фактура від продавця за параметрами обраного авто і його вартості і т.д.


ВАТ КБ «Глобус» зареєстровано Національним банком України 29 листопада 2007 року. Свідоцтво про реєстрацію №320. Ліцензія №240, видана Національним банком України 29.01.2008 року.

У березні 2011 року ВАТ «КБ« ГЛОБУС »було перейменовано в ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО« КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ГЛОБУС». Ліцензія № 240, видана Національним банком України 11.03.2011 року.

У жовтні 2011 року в зв'язку з внесенням змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» ПАТ «КБ« ГЛОБУС »отримав нову банківську Ліцензію на право надання банківських послуг і Генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій. Ліцензія № 240, видана Національним банком України 26.10.2011 року.

З моменту заснування Банк постійно і динамічно розвивається. Регіональна мережа Банку складається з 28 відділень. Станом на 31.12.2015 року ПАТ "КБ" ГЛОБУС "встановив кореспондентські відносини з 17 банками, 2 з яких - банки-нерезиденти (DeutscheBank AG, F / M (Німеччина) і DeutscheBankTrustCompanyAmericas NY (США).

ПАТ «КБ« ГЛОБУС »має Ліцензії Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на право здійснення професійної діяльності на фондовому ринку:

 • Серія АЕ №263178 - діяльність з торгівлі цінними паперами - дилерська діяльність;
 • Серія АЕ №263177 - діяльність з торгівлі цінними паперами - брокерська діяльність;
 • Серія АЕ №263375 - професійна діяльність на фондовому ринку - депозитарна діяльність.

ПАТ "КБ" ГЛОБУС "підтверджений кредитний рейтинг за національною шкалою на рівні uaA +, а також рейтинг депозитів на рівні ua2 + за шкалою рейтингового агентства" Експерт-Рейтинг ".

ПАТ «КБ« ГЛОБУС »є активним учасником наступних міжбанківських об'єднань, асоціацій та міжнародних організацій:

 • фонду гарантування вкладів фізичних осіб (свідоцтво № 193);
 • дійсним членом Незалежної Асоціації банків України;
 • дійсним членом Фондової біржі "Перспектива";
 • дійсним членом Фондової біржі "ПФТС";
 • членом Товариства всесвітніх міжбанківських фінансових телекомунікацій S.W.I.F.T .;
 • членом Асоціації «Українська Національна група Членів та Користувачів СВІФТ« УкрСВІФТ »;
 • членом Професійної Асоціації реєстраторів і депозитаріїв;
 • учасником Національного депозитарію України;
 • членом платіжної системи УкрКарт;
 • членом ПрАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій»;
 • учасником систем грошових переказів «WESTERN UNION» і «MoneyGram».

Пріоритетними напрямками діяльності ПАТ «КБ« ГЛОБУС »є:

 • кредитування малого і середнього бізнесу;
 • операції на міжбанківському валютному ринку;
 • впровадження нових ефективних методів роботи з клієнтами та підвищення якості їх обслуговування;
 • збільшення обсягу виконуваних операцій, розширення і вдосконалення спектра пропонованих послуг в умовах зростання конкуренції на фінансових ринках і підвищення рівня банківського сервісу;
 • ефективне використання і розміщення ресурсів, як наявних, так і запозичених;
 • диверсифікація діяльності за різними напрямками з метою зниження банківських ризиків;
 • зважена цінова (тарифна) політика;
 • професіоналізм і енергійність працюючого персоналу.
 

Кредитна програма від КРЕДОБАНК


Ставки по кредиту

Власний внесок                                   Термін кредитування, процентна ставка в гривнях                                                                                                                 
До 1 року 2 років років років років років років
10%-19,99%

5,99% 8,99% 11,49% 11,99%* 12,99%* 13,99%* 13,99%*
20%-39,99%

3,99% 8,69% 10,59% 11,49%* 11,99%* 12,49%* 12,99%*
40%-59,99%

0,001% 5,49% 8,49% 10,49%* 10,99%* 10,99%* 11,99%*
>60%

0,001% 0,001% 3,99% 5,99%* 7,99%* 8,99%* 9,99%*


*- Ставка змінна (зміна відбувається з 37 місяці кредитування)

Разова комісія на здійснення операції з видачі кредиту - ВІДСУТНЯ

 

МЕТОД ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ВІДСОТКІВ: щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним ** методом.

СТРАХУВАННЯ: повне КАСКО СК «Арсенал Страхування»

* Ануїтет - щомісячні платежі здійснюються рівними частинами протягом усього терміну дії кредитного договору. Протягом перших років терміну дії кредитного договору в цих платежах переважають відсотки, і менше погашається сума кредиту. Далі, з кожним платежем частка відсотків зменшується і більше погашається сума кредиту. Перевага цієї схеми погашення полягає в тому, що протягом перших років дії кредитного договору розмір щомісячного платежу по кредиту буде менше, ніж за стандартною схемою.
 • паспорт громадянина України
 • довідка про присвоєння ідентифікаційного номера
 • довідка з місця роботи із зазначенням посади та отриманого доходу за останні 6 місяців
 • для приватних підприємців фізичних осіб замість довідки про зарплату необхідно надати:
 • свідоцтво про державну реєстрацію СПД ФО
 • свідоцтво платника податку (або патент на здійснення певного виду діяльності)
 • право або звіт про доходи за 2 останні квартали
 • оригінал рахунку-фактури на автомобіль, який купується зі специфікацією або договір купівлі-продажу автомобіля
 • інші документи при необхідності
 
 

Кредитна програма від УКРГАЗБАНК


Ставки по кредиту

Власний внесок                     Термін кредитування, процентна ставка в гривнях                                                                                                                                      
1 рік 2 роки 3 роки 4 роки 5 років 6 років 7 років
10%

5,90% 8,90% 10,90% 11,50% 11,90% 12,90% 12,90%
20%

3,90% 7,90% 9,90% 10,90% 11,50% 11,90% 12,50%
30%

2,90% 6,90% 8,90% 10,50% 10,90% 10,90% 11,50%
40%

0,01% 4,90% 7,90% 8,90% 9,50% 9,90% 10,50%
50%

0,01% 0,01% 5,90% 7,50% 7,50% 7,90% 8,90%
від 60% і більше

0,01% 0,01% 0,01% 3,50% 4,50% 5,50% 6,50%


Разова комісія на здійснення операції з видачі кредиту - ВІДСУТНЯ


ФОРМА ВИДАЧІ КРЕДИТУ:
 перерахування коштів на поточний рахунок автосалону відповідно до договору купівлі-продажу або рахунку фактури / специфікації.

СУМА КРЕДИТУ: від 10 000 до 700 000 гривень

МЕТОД ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ВІДСОТКІВ:

Погашення кредиту та процентів здійснюється у розмірах та в строки, визначені кредитним договором шляхом:

 • внесення готівки в касу АБ «УКРГАЗБАНК»;
 • безготівкового перерахування коштів клієнтом (довіреною особою) з поточних рахунків за наступними реквізитами: АБ «УКРГАЗБАНК», код ЄДРПОУ 23697280, код банку 320478, рахунок №3739___ (номер рахунку 3739 для внесення платежів, дострокового погашення заборгованості по кредиту та всіх комісій, зазначений у кредитному договорі).

При цьому, штрафні санкції та/або комісії при внесенні готівкових коштів в касу АБ «УКРГАЗБАНК»/перерахування безготівкових коштів з поточних рахунків, відкритих в АБ «УКРГАЗБАНК», для погашення кредитної заборгованості - не застосовуються.

При перерахуванні коштів для погашення кредитної заборгованості через установи інших банків – застосовуються комісії за обслуговування, що передбачені тарифами інших банків.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРЕДИТУ:

застава придбаного автомобіля

Обов'язкове страхування: Обов'язковому страхуванню підлягають:

 • транспортні засоби (повне КАСКО щорічно протягом дії кредитного договору)
 • страхування цивільної відповідальності щорічно протягом дії кредитного договору

Страхування НС - відсутня

Страхування проводиться виключно в ПрАТ "СК" Арсенал Страхування "

Публічне акціонерне товариство акціонерний банк «УКРГАЗБАНК» є правонаступником ЗАТ «Інтергазбанк», АКБ «Сервіс», АКБ «Укрнафтогазбанк», АКБ «Народний банк» і АТЗТ «Хаджібейбанк», зареєстрованого Національним банком України 21 липня 1993 року (реєстраційний № 183).

АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні - надійний і динамічний банк, який вже понад 23 років успішно функціонує на ринку фінансових послуг.

ФОРМА ВИДАЧІ КРЕДИТУ: перерахування коштів на поточний рахунок автосалону відповідно до договору купівлі-продажу або рахунку фактури / специфікації.

СУМА КРЕДИТУ: до 1 000 000 гривень.

МЕТОД ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ВІДСОТКІВ: щомісячно, платежі за кредитом розраховуються за ануїтетним ** методу.

ПОГАШЕННЯ КРЕДИТУ ТА ВІДСОТКІВ: відбувається шляхом внесення готівки в касі відділень АТ «ОТР Банк» або шляхом перерахування коштів за реквізитами, вказаними в кредитному договорі. Безготівковий розрахунок можливий за допомогою OTPSmart ***

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КРЕДИТУ: застава придбаного автомобіля. Договір застави автотранспорту, на купівлю якого надається кредит, посвідчується нотаріально. Нотаріальні послуги оплачуються за рахунок Позичальника.

ОБОВ'ЯЗКОВЕ СТРАХУВАННЯ: повне КАСКО і страхування цивільної відповідальності тільки в акредитованій за програмою страхової компанії ПрАТ «СК« АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ »

ДОДАТКОВО: АТ «ОТР Банк» може запросити наявність поручительства чоловіка / дружини Позичальника, і / або поручительство третьої особи.

Умови програми фінансування HYUNDAI & OTPBANK діє на всі моделі Hyundai

* Ануїтет - щомісячні платежі здійснюються рівними частинами протягом усього терміну дії кредитного договору. Протягом перших років терміну дії кредитного договору в цих платежах переважають відсотки, і менше погашається сума кредиту. Далі, з кожним платежем частка відсотків зменшується і більше погашається сума кредиту. Перевага цієї схеми погашення полягає в тому, що протягом перших років дії кредитного договору розмір щомісячного платежу по кредиту буде менше, ніж за стандартною схемою.

** Про послуги інтернет-банкінгу від OTP Bank (OTP Smart) дізнайтеся більше у співробітника банку або на сайті банку.

 • Заповнена Анкета-заява.
 • Паспорт громадянина України Позичальника та копія паспорту дружини / чоловіка Позичальника (всі сторінки з інформацією).
 • Довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного коду Позичальника та копія довідка з податкової інспекції про присвоєння ідентифікаційного номеру дружині / чоловіку Позичальника.
 • Довідка з місця роботи
 • Позичальника та / або дружини / чоловіка Позичальника, засвідчена в бухгалтерії не раніше ніж за 2 тижні до дня її подання в Банк, що підтверджує посаду Позичальника та / або дружини / чоловіка Позичальника та нараховану заробітну плату за останні шість місяців.
 • Документи, що підтверджують інші доходи Позичальника та / або дружини / чоловіка Позичальника (за наявності доходу не за основним місцем роботи), в т.ч. декларація про доходи на останню звітну дату.
 • Копії документів, які підтверджують право власності Позичальника / Поручителя (дружини / чоловіка Позичальника / Поручителя) на нерухоме або інше майно, вказане Позичальником / Поручителем в Анкеті -Заява.
 • Нотаріально засвідчена згода чоловіка / дружини на отримання кредиту або його / її особиста присутність під час укладання кредитного договору.
 • Заява (встановленого Банком зразка) від Позичальника про відсутність фактичних сімейних відносин надається в разі відсутності штампа про реєстрацію шлюбу в паспорті Позичальника. У разі існування фактичних сімейних відносин, Позичальник надає в банк нотаріально посвідчену згоду (встановленого Банком зразка) від дружини / чоловіка, з яким / якою Позичальник проживає у фактичних сімейних відносинах, на отримання кредиту та передачу в заставу купується авто.
 • Нотаріально завірена згода чоловіка / дружини поручителя на укладання договору купівлі або особиста присутність чоловіка / дружини поручителя під час укладання договору купівлі - надається в разі укладення договору поруки.
 • Акт вибору автомобіля, специфікація або рахунок-фактури на автомобіль.
 • Специфікація або рахунок-фактури на додаткове обладнання, яке встановлено на автомобіль (при необхідності).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» - один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектору України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

1 998 березень - заснований АКБ «Райффайзенбанк Україна» як банк зі 100% іноземним капіталом.

2001 - банк увійшов в 10 - ку найбільших банків України.

2006 - стовідсотковим власником банку став OTP Bank Plc., Лідер угорського банківського ринку, чия ринкова частка в Угорщині становить 25%. Банк був перейменований в OTP Bank (АТ «ОТП Банк»).

Крім Угорщини, OTP Bank Plc. присутній ще у восьми країнах ЦСЄ (в Україні, Словаччині, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії та Чорногорії), забезпечуючи потреби майже 12 млн клієнтів, які обслуговуються у понад 1500 банківських установах.

На сьогодні - АТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: компанія з управління активами

ТОВ «ОТП Капітал» і лізингова компанія

ТОВ «ОТП Лізинг».

Всі перераховані компанії проводять успішну діяльність, займаючи провідні позиції в своїх сегментах.

Для більш детального ознайомлення з діючими програмами звертайтесь за телефонами: 
Адміністратор

+38 (050) 305-32-62;
+38 (067) 532-20-04.
sales@hyundai.pl.ua

 
 
ТОВ «Хюндай Центр Полтава»

Розрахувати кредит

ПІБ*

Телефон*

E-mail

Автомобіль

Вартість автомобіля

Сума авансу

Кількість років кредитування

Бажана сума щомісячного платежу*

*Будь-ласка перевірте правильність введених даних для узгодження з менеджером.