Переваги автомобілів Hyundai для корпоративних клієнтів

Навіть під час світової кризи обсяги продажів автомобілів Hyundai по всьому світу невпинно зростають. Лише протягом першого місяця осіннього бізнес-сезону 2009 року виробник реалізував більш ніж 100 тис. транспортних засобів. Показники зростання в порівнянні з успішним минулим роком для деяких регіонів сягнули 120%! На 63-му міжнародному франкфуртському мотор-шоу Hyundai Motors представила відразу п’ять приголомшливих новинок, а на додачу нові силові установки та прототипи екологічно чистих автомобілів майбутнього.

Все сказане є прямим свідоцтвом глобального успіху бренду Hyundai, що найголовніше, визнання збоку споживачів його виключної якості та іноваційності. Серед власників автомобілів Hyundai по всьому світу можна зустріти чимало представників бізнесу будь-якого масштабу – від малого та середнього до крупних корпорацій із сотнями та тисячами співробітників. Секрет успіху в численних перевагах, які клієнти отримують разом із низькою вартістю володіння автомобілями Hyundai.

Головні переваги автомобілів Hyundai для корпоративних клієнтів:

Індивідуальний підхід до кожного клієнта – найкраща запорука оптимального вирішення задач будь-якої складності! Разом ми знайдемо найкраще рішення для Вашого бізнесу. Швидко. Ефективно. Конфіденційно.

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Заступник директора з продажу
Олег Тарасенко
+38 (050) 721 57 17
o.tarasenko@hyundai.pl.ua