Краща пропозиція для Вашого бізнесу - легкові та вантажні автомобілі марки Hyundai


  Компанія «Хюндай Центр Полтава», офіційний дилер легкових і вантажних автомобілів  в Полтаві та Полтавській області, всесвітньо відомої марки Hyundai, пропонує юдиричним особам та підприємцям широкий модельний ряд легкових і вантажних транспортних засобів: 

 Завдяки багаторічній успішній роботі на ринку України, ми досконально вивчили потреби корпоративного сектора, і знайшли оптимальні рішення для задоволення всіх запитів, розробивши спеціальну Програму Корпоративних Продажів.

Надійність, комфорт і довіра

 «Хюндай Центр Полтава» має репутацію надійного ділового партнера серед корпоративних клієнтів. Автомобілі марки Hyundai поповнили автомобільні парки багатьох відомих компаній. Висока якість автомобілів Hyundai і індивідуальний підхід до кожного покупця стали запорукою успіху компанії на ринку України. 

 Комерційна лінійка автомобілів марки Hyundai відрізняється високою надійністю, оптимально підібраними технічними характеристиками, адаптованими для експлуатації в кліматичних умовах України, широким набором опцій, комфортом і практичністю - всіма якостями, які необхідні автомобілю для бізнесу.   

Високоякісне обслуговування

 Купуючи автомобілі для бізнесу в дилерській мережі Hyundai, ви завжди можете розраховувати на професійне обслуговування. Наші продавці-консультанти підберуть для Вашої компанії оптимальний варіант поповнення корпоративного парку, орієнтуючись на всі запити і потреби клієнтів. Ми забезпечимо високоякісне післяпродажне обслуговування, своєчасно виконаємо ремонт вийшла з ладу техніки, яка вийшла з ладу, оперативно доставимо необхідні оригінальні запчастини. 

Гарантія на автомобілі Hyundai становить:

- легкові - 4 роки без обмеження пробігу/5 років або 100 000 км пробігу.

- комерційні - 3 роки або 150 000 км пробігу, 

Ексклюзивні умови придбання автомобілів Hyundai 

 Ми завжди готові надати корпоративним клієнтам виключно вигідні умови для придбання автомобілів Hyundai. Вони почнуть діяти негайно з моменту підписання договору. 

Переваги програми корпоративних продажів: 

- система знижок на придбання автомобілів 
- послуги персонального менеджера, який допоможе вибрати підходящий автомобіль і проконтролює весь процес оформлення замовлення 
- надання автомобіля на тест-драйв 
- дія спеціальних сервісних програм 
- продаж автомобілів співробітникам Вашої компанії з урахуванням корпоративних знижок 
- вигідні кредитні умови і лізинг 
- велика сервісна мережа з якісним і оперативним обслуговуванням (посилання) 
- пріоритетне обслуговування корпоративних клієнтів 
- постійна наявність запасних частин

Наші легкові і комерційні автомобілі

Легкові автомобілі

Широкий модельний ряд легкових автомобілів Hyundai здатний задовольнити Ваші потреби в транспортних засобах для перевезення персоналу і клієнтів компанії. 

Комерційні автомобілі

 Багатоцільові і практичні автомобілі з комерційної лінійки Hyundai стануть надійними партнерами у Вашому бізнесі. 

Детальніше про комерційні автомобілі Hyundai 

Інформація 
 Для отримання додаткової інформації про Програму Корпоративних Продажів
компанії «Хюндай Центр Полтава» звертайтеся: 

Макаренко Олексій

тел :. +38 (066) 221 60 61 
e-mail: o.makarenko@hyundai.pl.ua

Переваги автомобілів Hyundai для корпоративних клієнтів

 Навіть під час світової кризи обсяги продажів автомобілів Hyundai по всьому світу невпинно зростають. Лише протягом першого місяця осіннього бізнес-сезону 2016 року виробник реалізував більш ніж 100 тис. транспортних засобів. Показники зростання в порівнянні з успішним минулим роком для деяких регіонів сягнули 120%! На 68-му міжнародному франкфуртському мотор-шоу Hyundai Motors представила відразу п’ять приголомшливих новинок, а на додачу нові силові установки та прототипи екологічно чистих автомобілів майбутнього.

Все сказане є прямим свідоцтвом глобального успіху бренду Hyundai, що найголовніше, визнання збоку споживачів його виключної якості та іноваційності. Серед власників автомобілів Hyundai по всьому світу можна зустріти чимало представників бізнесу будь-якого масштабу – від малого та середнього до крупних корпорацій із сотнями та тисячами співробітників. Секрет успіху в численних перевагах, які клієнти отримують разом із низькою вартістю володіння автомобілями Hyundai.

Головні переваги автомобілів Hyundai для корпоративних клієнтів:

 Індивідуальний підхід до кожного клієнта – найкраща запорука оптимального вирішення задач будь-якої складності! Разом ми знайдемо найкраще рішення для Вашого бізнесу. Швидко. Ефективно. Конфіденційно.

Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

Заступник директора з продажу
Олег Тарасенко
+38 (050) 721 57 17
o.tarasenko@hyundai.pl.ua