Зроби тест-драйв HYUNDAI та виграй квитки на ЄВРО 2016 у Франції!


 

18 березня 2016 року в усіх офіційних дилерських центрах Hyundai стартує акція «ЄВРО тест-драйв», головним призовим фондом якої є квитки на матчі збірної України на ЄВРО 2016 у Франції.

 

Стати учасником акції просто. Для цього необхідно пройти тест-драйв в  офіційному дилерському центрі Hyundai - ТОВ "Хюндай Центр Полтава", залишити в дилерському салоні свої анкетні дані і автоматично отримати можливість виігратьбілети на ЄВРО 2016. Заявку на тест-драйв можна також заповнити безпосередньо на сайті офіційного дилера ТОВ "Хюндай Центр Полтава" http://hyundai.pl.ua/.

 

Акція проходить в період з 18 березня 2016 року по 28 квітня 2016 року включно. Переможці будуть визначені 29 квітня 2016 року методом випадкового вибору через електронну систему random.org.

 

Компанія Hyundai Motor є офіційним партнером Чемпіонату Європи, який в цьому році буде проходити у Франції з 10 червня по 10 липня 2016 року.Спонсорство футбольних заходів - одне з головних напрямків глобальної стратегії Hyundai з розвитку спорту на протязі декількох років.

 

Кращий тест-драйв - тільки з Hyundai! Не пропустіть шанс виграти квитки на ЄВРО 2016!