Привабливі ціни на популярні моделі Hyundai

 Компанія «Хюндай Мотор Україна», офіційний дистриб'ютор автомобілів бренду HYUNDAI в Україні, оголошує про зниження цін на популярні моделі Hyundai 2016 і 2017 років випуску. Придбати автомобілі за вигідними цінами в салонах офіційних дилерів можна з 18 серпня 2017 року.

 Популярні автомобілі марки Hyundai стають ще доступнішими:

 З 18 серпня 2017 року по всій офіційній дилерській мережі ТОВ «Хюндай Мотор Україна» починають діяти нові привабливі ціни на моделі 2016 і 2017 років випуску.

 
 Купуючи за новою вартістю один з бестселерів Hyundai, кросовер Tucson, покупець отримує максимальну вигоду в 10 600 гривень. Цей автомобіль доступний в Україні в п'яти комплектаціях, з двома бензиновими і двома дизельними двигунами, в парі з якими можуть працювати 6-ступінчата механічна або автоматична коробки передач, а також 7-діапазонна роботизована трансмісія з двома зчепленнями.

 Покупці практичного і динамічного кросовера Hyundai Creta зможуть отримати вигоду до 7 800 (2016 р.в.) і 8 400 (2017 р.в.) гривень. На українському ринку автомобіль продається в чотирьох комплектаціях, з бензиновими двигунами об'ємом 1.6 і 2.0 літра, які взаємодіють з 6-швидкісними механічною і автоматичною КПП.

 Флагмани позашляхової лінійки Hyundai Santa Fe і Hyundai Grand Santa Fe пропонуються з максимальною вигодою 13 900 і 16 000 гривень відповідно. Кросовер Santa Fe продається в п'яти комплектаціях з бензиновим і дизельним моторами, які агрегатуються з 6-діапазонними механічною і автоматичною трансмісіями. Семимісний позашляховик Grand Santa Fe доступний в чотирьох комплектаціях, з дизельним двигуном 2.2 CRDi і 6-ступінчастим "автоматом".

 Свої переваги отримають і покупці інноваційних автомобілів Hyundai IONIQ Hybrid і Hyundai IONIQ Electric: найбільша вигода на ці моделі становить 10 100 і 12 000 гривень відповідно. Ці автомобілі оснащені прогресивними гібридною або електричною силовими установками, потужними батареями, що забезпечують запас ходу на чистій електриці до 280 км. Гібридна модифікація IONIQ продається в Україні в чотирьох комплектаціях, а повністю електрична - в трьох.

 Компанія «Хюндай Мотор Україна» підготувала вигідну пропозицію і для покупців комерційної моделі Hyundai H-1 - її можна буде придбати з максимальною вигодою в 11 800 гривень. Здобув славу надійного і практичного автомобіля, цей мінівен продається в Україні в трьох комплектаціях, оснащується двома дизельними моторами, 6-швидкісною механічною або 5-ступінчастою автоматичною коробками передач на вибір. Автомобілі Hyundai також можна придбати в кредит за програмою Hyundai Finance на найвигідніших на ринку України умовах.

 Переваги кредитної програми Hyundai Finance:  

 Мінімальний авансовий платіж - від 10%
 Термін кредитування - від 1 до 7 років
 Знижена відсоткова ставка в порівнянні з аналогічними програмами інших брендів
 Ставка від 0,01% річних
 Фіксована процентна ставка
 Відсутність додаткових платежів і комісій (тільки процентна ставка по кредиту)
 Страховка ОСАГО, КАСКО - 6,99% при франшизі 0,5% / 5%
 Подача документів та отримання гарантійного листа в автосалоні (немає необхідності їхати в банк)


 Більш детально про кредитну програму Hyundai Finance можна дізнатися за посиланням  https://hyundai.com.ua/hyundai-finance.  


 Компанія OOO «Хюндай Мотор Україна» - офіційний дистриб'ютор автомобілів всесвітньо відомого бренду HYUNDAI в Україні. Дилерська мережа компанії є однією з найбільш розгалуджених, що дозволяє надавати клієнтам повний комплекс послуг з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Hyundai на рівні кращих європейських і світових стандартів.